to top

Mini sesja zdjęciowa małego odkrywcy

fotografowanie noworodka

Fotografowanie noworodka to niełatwe zadanie, dziecko zupełnie nie wie, czego od niego oczekujesz. Chcesz uwiecznić te słodkie chwile, nowe umiejętności, które nabył, więc musisz czekać cierpliwie na odpowiedni nastrój twojego malucha. Te wszystkie nowe umiejętności są  dla nas dorosłych normalne a dla takiego brzdąca są kamieniem milowym w jego rozwoju.

Fotografowanie noworodka

 

Mały odkrywca swoich rączek i nóżek, „tak mamo, nie wiedziałem, że one należą do mnie, o patrz ! mogę je nawet włożyć do buzi (hmm, tylko czemu nie cieknie z nich mleko?!).

Kiedy pierwszy raz zaczął się bawić swoimi rączkami, nie miałam aparatu przy sobie i bardzo żałowałam. Od teraz trzymam aparat w zasięgu ręki, bo gdy tylko nadarzają się te słodkie chwile, kiedy jest rozbawiony, gaworzy ochoczo i zaczyna robić zabawne miny, staję po cichu oddalona i uwieczniam te cudowne momenty.

Innym razem, kiedy błogo zasypia, znużony po „ciężkim dniu” niemowlaka. Ma najbardziej niewinną twarz na świecie, myślisz, jest tak cicho i już zaczynasz tęsknić za jego gaworzeniem.

Warto brać aparat i klikać zdjęcia takich maluchów. Często mamy za dużo obowiązków i jesteśmy zmęczone, aby jeszcze zająć się fotografowaniem, ale spróbujmy, potem bardzo fajnie wraca się do tych wspomnień uwiecznionych na zdjęciu.

 

fotografowanie noworodka

 

fotografowanie noworodka

fotografowanie noworodka

fotografowanie noworodka

 

BeataAnna

Be Inspired. Be Brave.

Leave a Comment